بررسی طرح رتبه بندی معلمان تا 2 ماه آینده در مجلس
صفحه اصلی اخبار بررسی طرح رتبه بندی معلمان تا 2 ماه آینده در مجلس

بررسی طرح رتبه بندی معلمان تا 2 ماه آینده در مجلس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امیدوارم بررسی لایحه طرح نظام رتبه بندی معلمان تا ۲ ماه آینده در مجلس محقق شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سناد، محمدمهدی زاهدی بعد از ظهر سه شنبه در همایش رؤسای مراکز و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان که در پردیس دانشگاهی شهرستان پیشوا برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اینکه برخی از افراد به آموزش و پرورش نگاه هزینه‌ای داشتند اعلام نمود: خوشبختانه با تغییر نگاه این افراد امروز به سمت سرمایه گذاری رفته ایم.

 Review teacher rating plan next two months parliament


زاهدی با اعلام اینکه دولت طی ۵ سال گذشته بارها وعده ارائه لایحه طرح نظام رتبه بندی معلمان به مجلس را داده است افزود: امیدواریم بررسی لایحه طرح نظام رتبه بندی معلمان تا ۲ ماه آینده در مجلس محقق شود.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان باید نسبت به تشکیل شبکه فارغ التحصیلان به صورت استانی و منطقه‌ای و تشکیل اجلاس‌های سالانه، به صورت میدانی وارد میدان و مشکلات و مسائل پیش روی این حوزه را بررسی و برطرف کنند بیان داشت: آموزش و پرورش به محلی برای سرمایه گذاری کشور تبدیل شده که در آن آینده سازان کشوربه درستی تربیت می‌شوند لذا باید به طور جدی به این مقوله نگاه کرد
 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

جبران کمبود معلمان از نظر سرپرست آموزش و پرورش

سرپرست وزارت آموزش و پرورش تنها راه برای کمبود نیروی انسانی در نظام تعلیم و...