بیانیه ۱۶۰ نماینده خطاب به رئیس‌جمهوری درباره معلمان
صفحه اصلی اخبار بیانیه ۱۶۰ نماینده خطاب به رئیس‌جمهوری درباره معلمان

بیانیه ۱۶۰ نماینده خطاب به رئیس‌جمهوری درباره معلمان

عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه ۱۶۰ نماینده خطاب به رئیس‌جمهور درباره اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان را قرائت کرد

 به گزارش سناد _ محمدعلی وکیلی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی دیروز (یکشنبه ۱۱ آذر) مجلس شورای اسلامی، بیانیه ۱۶۰ نماینده خطاب به رئیس‌جمهور درباره نظام رتبه‌بندی معلمان را قرائت کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

براساس جزء ۲ بند الف ماده ۶۳ قانون برنامه ششم توسعه تهیه نظام رتبه‌بندی معلمان و استقرار نظام پرداخت‌ها بر اساس تخصص با شایستگی‌ها و عملکرد رقابتی مبتنی بر نظام رتبه‌بندی معلمان و مهندسی نیروی انسانی بر اساس سند تحول و نقشه جامع کشور با تصویب مجلس شورای اسلامی در قالب بودجه سنواتی به عنوان سند بالادستی یکی از تکالیف دولت جنابعالی را تهیه نظام رتبه‌بندی معلمان می‌داند، اکنون پس از گذشت دو سال از عمر برنامه ششم توسعه متأسفانه تخصیص اعتبارات لازم برای اجرایی نمودن این امر در بودجه‌های سنواتی محقق نگردیده است. از آنجا که سال ۹۸ سال سوم اجرای برنامه ششم توسعه می‌باشد، اجرای نظام رتبه‌بندی نیازمند عزمی فراتر از یک وزارتخانه و سازمان دارد.

لذا اینجانب و جمعی از نمایندگان مجلس و امضاکنندگان این نامه از جنابعالی به عنوان رئیس دولت و مسئول قوه اجراییه کشور درخواست داریم در راستای بهبود وضعیت معیشت فرهنگیان عزیز ایران اسلامی دستور پیش‌بینی و تخصیص اعتبارات لازم در جهت اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان در بودجه سال ۹۸ کل کشور را صادر فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

لزوم مدیریت حضور دانش‌آموزان در فضای مجازی

مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش بر لزوم برنامه‌ریزی برای مدی...