خرید خدمات برای امنیت شغلی
صفحه اصلی اخبار خرید خدمات برای امنیت شغلی

خرید خدمات برای امنیت شغلی

معلمان برای خرید خدمات و امنیت شغلی خودشان مقابل مجلس رفتند.

جمعی از معلمان خرید خدمات آموزشی امروز در اعتراض به نداشتن امنیت شعلی و تقاضای استخدام مقابل مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سناد، جمعی از معلمان خرید خدمات آموزشی از استان‌های مختلف کشور امروز مقابل مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.


 تقاضای اصلی آنها امنیت شغلی است، هم‌اکنون معلمان خرید خدمات با تاخیر بسیار حقوق خود را دریافت می‌کنند به عنوان مثال در سال تحصیل جاری به ازای 9 ماه فقط سه ماه حقوق دریافت کرده‌اند و مشخص نیست الباقی حقوق آن‌ها چه زمانی پرداخت می‌شود.

Teachers-bought-own-job-security-services-front-Parliament


این معلمان مطرح کردند: بیمه آنها کامل نیست و هر استانی شیوه مدنظر خود را اجرا می‌کند بعضی استان‌ها 15 روز و برخی دیگر 23 روز بیمه رد می‌کنند و شیوه پرداخت حقوق هم مشخص نیست مثلاً برخی استان‌ها حقوق مصوب وزارت کار را پرداخت کرده و برخی دیگر 700 هزار تومان می‌دهند.


آنها علت تجمع خود مقابل مجلس شورای اسلامی را تقاضای استخدام اعلام کردند و معتقدند چون آموزش و پرورش با مشکل کمبود نیروی انسانی مواجه است می‌تواند از معلمان خرید خدمات به صورت استخدام استفاده کند.
این معلمان در پلاکاردهایی که به دست داشتند، عنوان کردند: چند سال با نبود امنیت شغلی و هویت معلمی با کمترین حقوق از دولت حمایت کردیم!اکنون نوبت حمایت دولت و مجلس از طرح ماست استخدام معلمان از خرید خدمات آموزشی.
 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

11ویژگی دانش آموزان خوب

اگر به رفتار دانش‌آموزان در موقعیت‌‌های یادگیری درس به آنها دقت نگاه کنیم، ...